Drożdżowe Love

SPRAWDŹ TERMINY: Kalendarz warsztatów

320 zł

Zapraszamy na totalne szaleństwo drożdżowe! Mąka będzie w każdym zakamarku naszej pracowni, a Piotr pokaże Wam jakie cuda można przygotować na słodkie śniadanie czy podwieczorek dla całej rodziny! Cynamonowe serca, strudel z jabłkami i twarogiem, bułeczki drożdżowe, jagodzianki, migdałowe rogale czy odrywane ciasto cytrynowo-maślane... co Wasza dusza zapragnie <3 odkryjemy przed Wami wszystkie tajemnice ciasta drożdżowego (od tego luźnego po mocne). My zapewniamy wszystko, a Was prosimy o uśmiech!


Przebieg warsztatów:

  1. Wykład na temat ciast drożdżowych.
  2. Różnice pomiędzy ciastem drożdżowym luźnym a mocnym.
  3. Przygotowanie ciast.
  4. Praca z ciastem drożdżowym.
  5. Przygotowanie dodatków.
  6. Wykończenie wypieków.
  7. Zakończenie: wręczenie Certyfikatów i wspólne zdjęcie.

Cześć!

Nazywam się Piotr Jankuniec i w Akademii Sztuki Cukierniczej nauczę Was pracy z ciastem drożdżowym. Jestem pasjonatą i praktykantem szeroko pojętego cukiernictwa. Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z karmelem i słodkimi wypiekami. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi dlatego z całych sił pokażę Wam, że nie ma się czego bać a w tworzeniu słodkich dzieł sztuki ogranicza nas jedynie wyobraźnia! Do zobaczenia.

Zapewniamy fartuchy ochronne na czas warsztatu. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów oraz materiały dodatkowe. Przygotowane wypieki można zabrać ze sobą do domu. Organizator zapewnia wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe. Ilość miejsc ograniczona.

Jak się zapisać na warsztaty?

Napisz do mnie lub zadzwoń i zarezerwuj miejsce na konkretne warsztaty

*nr tel 696 221 581;

*wiadomość na fb:  fb.com/akademiasztukicukierniczej

*e-mail: biuro@akademiasztukicukierniczej.pl)