Fit Ciasta na Warzywach + gluten free

SPRAWDŹ TERMINY: Kalendarz warsztatów

250zł

Podczas warsztatów nauczycie się jak wykorzystać warzywa w słodkiej kuchni! Będzie zdrowo, pysznie i bezglutenowo! Kalafior, burak, cukinia, szpinak, ciecierzyca czy bataty zmienią w Waszych oczach swoje zastosowanie. Do tego wszystkiego nasze receptury są niskokaloryczne, bogate w składniki odżywcze oraz o niskim indeksie glikemicznym.
Poznacie wszystkie możliwe zdrowe zamienniki cukru, rodzaje mąk bezglutenowych i domowe mleko roślinne. Nauczymy Wam modyfikować te przepisy, abyście mogli upichcić coś dla wegan i bawić się z tym słodyczami! Zrobimy także zdrowe chipsy.

Przebieg warsztatów:

1. Omówienie zasad pracy z ciastami na warzywach.
2. Zamienniki jaj, laktozy, glutenu. Przegląd zdrowych mąk i zamienników cukru.
3. Przygotowanie mleka roślinnego.
4. Przygotowanie ciast warzywnych, m.in.: – Pełnoziarnista tarta na batatach. – Brownie z marchewki z kaszą jaglaną. – Pavlova bez jajek z kremem kokosowym. – Torcik z kalafiora ze zdrowym kremem czekoladowym. – Makowe ciasto na selerze naciowym. … a łącznie 13 ciast 😉
5. Przygotowanie chipsów z warzyw.
6. Przygotowanie dekoracji warzywnych i zdrowych kremów.
7. Degustacja.
8. Zakończenie: wręczenie certyfikatów, wspólne zdjęcie.


Cześć! Jestem Marta.

Zanim zaczęłam swoją przygodę z dekoracją tortów to szukałam miejsca, w którym mogłabym zamówić nie tylko smaczny, ale także spersonalizowany tort. Postanowiłam sama stworzyć takie miejsce. Metodą prób i błędów, ucząc się dekoracji w tortach dla najbliższych zaczęłam tworzyć coś dla ludzi, z którymi nie byłam emocjonalnie związana. Przynosiło mi to taką samą radość. Dekoracja tortów to temat rzeka, dlatego spełniam się twórczo. mama zawsze powtarzała, ze mój talent plastyczny będzie miał gdzieś swoje ujście. Śmieję się, że trafiło na torty 🙂  

Przede wszystkim w Akademii prowadzę warsztaty z dekoracji w stylu angielskim czyli: tort w stylu angielskim (kurs 1-dniowy) ,kurs stylu angielskiego (kurs 3-dniowy), Ręczne dekoracje tortów: Chrzest i Komunia Św. 

Od ponad 12 lat jestem weganką i swoje doświadczenie przekazuję Wam pod względem cukierniczym na warsztatach z Fit ciast na warzywach + gluten free 🙂 Do pięknego zobaczenia!

Założycielka Akademii Sztuki Cukierniczej oraz Pracowni Wypieków Artystycznych „Słodkości Marty i Izy”. Wielka pasjonatka cukiernictwa. Jurorka w konkursach gastronomicznych i cukierniczych.


Zapewniamy fartuchy ochronne na czas warsztatu. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów oraz materiały dodatkowe. Przygotowane wypieki można zabrać ze sobą do domu. Organizator zapewnia wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe. Ilość miejsc ograniczona.

Jak się zapisać na warsztaty?

1. Napisz do mnie lub zadzwoń i zarezerwuj miejsce na konkretne warsztaty (nr tel 696 221 581; wiadomość na fb fb.com/akademiasztukicukierniczej lub e-mail biuro@akademiasztukicukierniczej.pl)
2. Zapłać przelewem : Firma: „Regina Rietz” ulica Lipowa 2d/5 81-572 Gdynia 23 1940 1076 3148 8754 0000 0000 TYTUŁEM : Twoje imię i nazwisko
3. Wyślij e-maila z danymi kontaktowymi do siebie (imię, nazwisko, nr tel ) oraz terminem szkolenia i jego rodzajem. 4. Przyjdź na warsztaty i ucz się od najlepszych!