Muffiny, Cupcakes'y i ciasta na zimno

SPRAWDŹ TERMINY: Kalendarz warsztatów

250zł

Podczas tego spotkania nauczycie się przygotowywać perfekcyjne muffiny z różnymi nadzieniami oraz cupcakes'y ozdobione pięknymi kremami. Pobawimy się rękawem cukierniczym i rosyjskimi tylkami.
Przygotujemy także różnego rodzaju ciasta na zimno, m.in. Deser jaglano-jogurtowy z puree z pieczonych kasztanów, Charlotte jako trójkolorowy sernik na zimno, jogurtowiec z mango i kardamonem, truskawkowy sernik na zimno z pieczonym rabarbarem czy cytrusowy z matcha i wiele więcej.

Przebieg warsztatów:

1. Wprowadzenie do zasad pieczenie idealnych muffinek i cupcakes'ów oraz przygotowywania ciast na zimno. Informacje o technice pracy w kuchni cukierniczej.
2.Przygotowanie ciast na zimno, m.in: - deser jaglano - jogurtowy z puree z pieczonych kasztanów - Charlotte jako trójkolorowy sernik na zimno - jogurtowiec z mango i kardamonem - truskawkowy sernik na zimno z pieczonym rabarbarem - cytrusowy sernik na zimno z matcha.
3. Przygotowanie muffinek.
4. Przygotowanie kremów do cupcakes'ów – przedstawienie kilku technik pracy z różnymi kremami, zasady łączenia smaków.
5. Praca z rękawem cukierniczym i różnymi tylkami. Dekorowanie wszystkich słodyczy 🙂
6. Zakończenie: wręczenie Certyfikatów, wspólne zdjęcie.


 

Hej, Jestem Iza.

Od zawsze kochałam piec i była to dla mnie ogromna odskocznia od codzienności. Wszystkie zarobione pieniądze inwestowałam w blachy i nowe produkty do wypieków. Kupowałam wszelkie gazety i książki związane z cukiernictwem i większość z nich po to, aby znaleźć inspirację i połączyć smaki, rozwijać wyobraźnię. Ktoś kiedyś zapytał się mnie co będę robiła w niebie. Bez zahamowania odpowiedziałam, że będę piekła muffiny <3  a swoje niebo tworzę na ziemi…

Prowadzę warsztaty z tego co się kręci, piecze, miesza, pachnie i pysznie smakuje! czyli: tary i serniki idealne; muffinki, cupcakes'y i ciasta na zimno; tradycyjne świąteczne ciasta i fragmenty warsztatów ze stylu angielskiego, w których się piecze 🙂 Do słodkiego zobaczenia! 😉 

Założycielka Akademii Sztuki Cukierniczej oraz Pracowni Wypieków Artystycznych „Słodkości Marty i Izy”. Wielka pasjonatka cukiernictwa. Jurorka w konkursach gastronomicznych i cukierniczych.


Zapewniamy fartuchy ochronne na czas warsztatu. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów oraz materiały dodatkowe. Przygotowane wypieki można zabrać ze sobą do domu. Organizator zapewnia wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe. Ilość miejsc ograniczona.

Jak się zapisać na warsztaty?

1. Napisz do mnie lub zadzwoń i zarezerwuj miejsce na konkretne warsztaty (nr tel 696 221 581; wiadomość na fb fb.com/akademiasztukicukierniczej lub e-mail biuro@akademiasztukicukierniczej.pl)
2. Zapłać przelewem : Firma: „Regina Rietz” ulica Lipowa 2d/5 81-572 Gdynia 23 1940 1076 3148 8754 0000 0000 TYTUŁEM : Twoje imię i nazwisko
3. Wyślij e-maila z danymi kontaktowymi do siebie (imię, nazwisko, nr tel ) oraz terminem szkolenia i jego rodzajem. 4. Przyjdź na warsztaty i ucz się od najlepszych!