TORT W STYLU ANGIELSKIM (kurs 1-dniowy)

SPRAWDŹ TERMINY: Kalendarz warsztatów

350

Podczas warsztatów każdy uczestnik upiecze własny tort piętrowy, nauczy się go nasączać, przygotowywać kremy oraz łączyć smaki. Następnie każdy z Was złoży i udekoruje swój własny tort 2-piętrowy w stylu angielskim wraz z kwiatami, koronką, płatkami kwiatów w stylu ombre 🙂 Warsztaty poprowadzi dwóch nauczycieli i program jest podzielony na dwie części (przerwa w środku zajęć pomiędzy modułami). Jest to poziom podstawowy. Kierowany do osób, które nie pracowały z masą cukrową lub chcą poznać nowe techniki dekoracyjne.

 

Przebieg warsztatów: Część I poprowadzi Izabela Komor, czyli współzałożycielka Akademii Sztuki Cukierniczej oraz Pracowni wypieków artystycznych "Słodkości Marty i Izy". Podczas tej części nauczycie się wypiekać idealny biszkopt, przygotowywać nasączenia, kremy oraz łączyć smaki. Poznacie tajemnice idealnego wypieku pod masę cukrową.

Część II poprowadzi Marta Rietz, czyli także współzałożycielka Akademii Sztuki Cukierniczej oraz Pracowni wypieków artystycznych "Słodkości Marty i Izy". Podczas II części warsztatów nauczycie się obkładać torty masą cukrową (atrapę i tort biszkoptowy) oraz zdobić za pomocą jadalnej koronki (z lukru królewskiego i specjalistycznej masy do koronek) oraz cieniowania za pomocą płatków na 2 sposoby. Poznacie wszelkie dostępne na rynku jadalne masy plastyczne wykorzystywane do różnych elementów dekoracyjnych. Nauczycie się barwienia masy oraz robienia kwiatów i jego cieniowania.Zapewniamy fartuchy ochronne na czas warsztatu. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów oraz materiały dodatkowe. Przygotowane wypieki można zabrać ze sobą do domu. Organizator zapewnia wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe. Ilość miejsc ograniczona.

Jak się zapisać na warsztaty?

1. Napisz do mnie lub zadzwoń i zarezerwuj miejsce na konkretne warsztaty (nr tel 696 221 581; wiadomość na fb fb.com/akademiasztukicukierniczej lub e-mail biuro@akademiasztukicukierniczej.pl)
2. Zapłać przelewem : Firma: „Regina Rietz” ulica Lipowa 2d/5 81-572 Gdynia 23 1940 1076 3148 8754 0000 0000 TYTUŁEM : Twoje imię i nazwisko
3. Wyślij e-maila z danymi kontaktowymi do siebie (imię, nazwisko, nr tel ) oraz terminem szkolenia i jego rodzajem. 4. Przyjdź na warsztaty i ucz się od najlepszych!