DRIP CAKE LOVE

SPRAWDŹ TERMINY: Kalendarz warsztatów

300 zł

Zapraszamy na warsztaty z przygotowywania i zdobienia tortów w stylu "drip cake" - najnowszego stylu zdobienia tortów! Poznacie zasady przygotowywania idealnego tortu pod ten styl. Nauczycie się wypiekać biszkopt, nasączać, przygotowywać kremy, ale co najważniejsze - zdobić w iście cukrowym stylu! Na warsztatach wykonacie dwa style drip'ów - klasyczny oraz "Ice cream drip cake" 🙂 Każdy uczestnik wykona swój własny tort i zabierze go do domu. Dodatkowo, jako jedna z form dekoracji, nauczycie się wypiekać idealne bezowe lizaki!

Przebieg warsztatów:

1. Przedstawienie technik i tajemnic idealnego drip cake oraz ice cream drip cake.

2. Wypiekanie ciasta, nasączanie, przekładanie.

3. Wypiekanie bezowych lizaków.

4. Zdobienie tortów.

5. Inspiracje i aranżacje w zdobieniu tortu.

6. Zakończenie: wręczenie certyfikatów i wspólne zdjęcie. Każdy uczestnik zabiera swój tort do domu 🙂


Cześć! Jestem Marta.

Zanim zaczęłam swoją przygodę z dekoracją tortów to szukałam miejsca, w którym mogłabym zamówić nie tylko smaczny, ale także spersonalizowany tort. Postanowiłam sama stworzyć takie miejsce. Metodą prób i błędów, ucząc się dekoracji w tortach dla najbliższych zaczęłam tworzyć coś dla ludzi, z którymi nie byłam emocjonalnie związana. Przynosiło mi to taką samą radość. Dekoracja tortów to temat rzeka, dlatego spełniam się twórczo. mama zawsze powtarzała, ze mój talent plastyczny będzie miał gdzieś swoje ujście. Śmieję się, że trafiło na torty 🙂

Założycielka "Akademii Sztuki Cukierniczej" oraz pracowni wypieków artystycznych „Słodkości Marty i Izy”. Wielka pasjonatka cukiernictwa. Jurorka w konkursach gastronomicznych i cukierniczych. Zdobywczyni srebrnego (2017) oraz brązowego (2016) wyróżnienia na Cake Festival Poland w kategorii "Tort weselny".


Jak się zapisać na warsztaty?

Napisz do mnie lub zadzwoń i zarezerwuj miejsce na konkretne warsztaty

*nr tel 696 221 581;

*wiadomość na fb:  fb.com/akademiasztukicukierniczej

*e-mail: biuro@akademiasztukicukierniczej.pl