Jeśli szukasz prezentu idealnego, to dobrze trafiłaś/eś 😉 

Uczymy, inspirujemy, dodajemy skrzydeł i brudzimy od mąki i innych pyszności! 

Na warsztaty zapraszamy amatorów i profesjonalistów, którzy chcą poznać słodkie tajemnice cukiernictwa, poszerzyć wiedzę zawodową o nowe trendy lub oderwać się od codzienności i choć na chwilę słodko rozgościć się w naszym świecie!

Rady, inspiracje, wsparcie i wiedza doświadczonej kadry gwarantowana!

W naszej ofercie jest kilkanaście tematów warsztatów cukierniczych, a ich ilość stale się powiększa 🙂 Torty weselne, musowe, ciasta, monoporcje, serniki czy bezy ( i wiele innych) - odkryjemy przed Wami wszystkie tajemnice! Większość warsztatów jest od podstaw. Udział w warsztatach mogą wziąć osoby od 16. roku życia.

Zobacz naszą ofertę warsztatów w pigułce: tematy warsztatów

Kalendarz warsztatów jest dostępny pod linkiem: kalendarz

   

 

MAMY DO WYBORU 2 PROPOZYCJE ZAKUPU BONU:

  • BON O DANEJ WARTOŚCI - najczęściej wybierana forma prezentu ze względu na dowolność wyboru kursu przez uczestnika 🙂 Wartość bonu jest widoczna na voucherze. Uczestnik wybiera temat i termin kursu. Wartość bonu jest dowolna, ale prosimy o wybieranie kwot zaokrąglonych (np. 100, 250, 500 zł)
  • BON NA KONKRETNY KURS - osoba kupująca wybiera konkretny kurs (ale bez konkretnej daty). Nie ma informacji o wpłaconej kwocie. Uczestnik wybiera termin konkretego kursu.

Aby kupić od nas bon poprosimy o wysłanie maila na adres biuro@akademiasztukicukierniczej.pl lub wiadomości na facebooku i podanie:

  • imię, nazwisko oraz nr tel osoby uczestniczącej w kursie
  • swoje imię, nazwisko i nr tel jako osoby kupującej
  • informacje o wyborze rodzaju bonu/ kwocie/

W wiadomości zwrotnej wyślemy bon wraz z danymi do wpłaty 🙂 

Bony są ważne przez 8 miesięcy od daty zakupu. 

Zakup bonu podarunkowego oraz udział w warsztatach oznacza zapoznanie się i akceptację naszego regulaminu 

Każdy uczestnik otrzyma na warsztatach naszą książkę "Warzywna cukiernia Izy i Marty" (do wyczerpania zapasów).

W okresie przedświątecznym (Boże Narodzenie) są u nas dostępne bony z grafiką świąteczną 🙂

Najczęściej zadawane pytania

  1. Co jeśli wpłacę kwotę niższą niż koszt kursu? Wówczas uczestnik/uczestniczka będzie musiała dopłacić różnicę 🙂
  2. Co jeśli wpłacę kwotę wyższą niż wybrany kurs przez osobę obdarowaną? Wówczas różnica kwoty przechodzi na następny kurs i jest do wykorzystania w naszej akademii. Jest też możliwość wykorzystania tej kwoty na zakup naszej książki (50 zł/1 sztuka).
  3. Jak mogę zapakować prezent? Dostajecie od nas plik w pdf do samodzielnego wydrukowania na kartce A4, który można złożyć na 3 częściowy bon. Proponujemy zapakowacc bon w pudełko i włożenie bonu pod produkty cukiernicze typu cukier puder, cynamon, kakao itp. Efekt zaskoczenia i miłych, wesołych wrażeń gwarantowany! 🙂

Kilka słów o nas... 🙂 

Jesteśmy sfiksowanymi cukierniczkami, które z wielkiej pasji stworzyły Akademię prawie 7 lat temu! Kochamy naszą pracę, a prowadzenie warsztatów i przebywanie wśród kursantów to nasz różowy raj na ziemi 😉 Wierzymy, że każdy potrafi piec, tylko nie każdy odkrył w sobie ten talent. Przedstawiamy wszystko od podstaw, każdy kurs zaczyna się od wykładu, a następnie wszystko pieczemy i dekorujemy! Podczas warsztatów zapewniamy fartuszek, kawę, herbatę, wodę oraz wydrukowane przepisy i wszystkie niezbędne produkty czy sprzęt do przyogotowania słodkości. Na koniec kursu robimy zdjęcia i dzielimy się pysznościami do domu!

  

 

Rekomendacje naszych kursantów: 

Akademia Sztuki Cukierniczej - Recenzje | Facebook