Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Figurki z masy cukrowej dla początujacych

3 listopada 2019/09:00 - 18:00

450zł

Wydarzenie Nawigacja

Podczas warsztatów każdy uczestnik wykona samodzielnie dwie figurki z masy cukrowej widoczne na zdjęciach. Poznacie masy cukrowe odpowiednie do modelowania figurek, barwniki do pudrowania i narzędzia niezbędne do pracy 🙂 Pokażemy Wam jak zastosować atrapy do aranżacji dodatkowych dekoracji. Omówimy proporcję każdej z figurek i kolejność wykonywanych elementów.   Szkolenie zaczniemy od wykładu, następnie wykonamy figurkę misia. Taka dekoracja jest bardzo uniwersalna i pojawia się w prawie każdym projekcie dziecięcym, tym bardziej warto zadbać tu o proporcję i estetykę. Misia umieścimy w cukrowym koszyku i wykonamy latającą chmurkę. Pierwsza część szkolenia ma za zadanie oswoić się z masą do modelowania i  zrozumieć jej działanie. Drugi etap to figurka unicorna, jak na miejsce ociekające cukrem przysstało 😉 - nasza figurka będzie zajadała się słodkościami. Wykonamy korpus, głowę , grzywę i elementy dodatkowe przy użyciu niezbędnych narzędzi do modelowania.
Warsztaty poprowadzi Marta Rietz - współzałożycielka Akademii Sztuki Cukierniczej oraz pracowni wypieków artystycznych "Słodkości Marty i Izy", weganka i propagatorka zdrowego stylu życia od 12 lat.
Zdobywczyni srebrnego wyróżnienia za "tort okolicznościowy" Cake Festival Poland 2018  oraz "tort weselny" CFP 2017, brązowego wyróżnienia za "tort weselny" CFP 2016 oraz 2018.
Współautorka książki "Warzywna cukiernia Izy i Marty". Kliknij, aby poznać naszą książkę 🙂
 

Słodki kitle uszyty przez www.rietzbakeshop.pl

Jak się zapisać na warsztaty?
Napisz do mnie i zarezerwuj miejsce na konkretne warsztaty:
*wiadomość na fb fb.com/akademiasztukicukierniczej;
*e-mail biuro@akademiasztukicukierniczej.pl
Jeśli masz pytania śmiało dzwoń pod nr tel 696 221 581 🙂
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat ukończenia warsztatów oraz materiały dodatkowe. Przygotowane wypieki zabieracie ze sobą do domu. Organizator zapewnia wszelkie niezbędne materiały szkoleniowe oraz fartuchy na czas warsztatów. Ilość miejsc ograniczona.

Szczegóły

Data:
3 listopada 2019
Czas:
09:00 - 18:00
Koszt:
450zł

Miejsce

ul. Hieronima Derdowskiego 7, Gdynia

Zapisanie się na warsztaty jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją REGULAMINU.